Kad Jūsų
žinutė būtų
pastebėta

ŠVIEČIANČIOS RAIDĖS

Raidžių šriftas: ARIAL
Įtampa: 12V
Spalva: balta (6500 k)

Vidaus naudojimui skirtų „abcMix“ LED raidžių sistema yra dviejų tipų: „Click“ ir „Slide“. „Click“ tipo raidės sujungiamos ir išardomos magnetinės jungties pagalba. Šis tipas turi patogią kampinę jungtį, kuri leidžia norimą reklaminį pranešimą išdėlioti ratu arba kampu. Kolonos, kampinės lentynos, sienų kampai ar stalviršiai jau nebebus problema.

“abcMix” raidės yra baltos, tačiau galima priekinę šviečiančią plokštumą apklijuoti bet kokios pageidaujamos spalvos filtrine plėvele.

„Slide“ tipo raidės naudojamos su aliuminio bėgelių sistema, kurią galima transformuoti į pakabinamą sistemą. Pakabinamų sistemų privalumas – ypatingai tinka vitrinų dekoravimui. Reikalingi maitinimo laidai yra integruoti į patį aliuminio bėgelį, todėl raidės atrodo lengvai ir elegantiškai. Panaudojus specialų laikiklį „AbcMix“ „Slide“ tipo raidės galima pritvirtinti ir prie sienos (90 laipsnių kampu).

„abcMix“ LED raidžių, skirtų naudoti lauke variantas (apsaugos klasė IP65) – patogus sprendimas parduotuvių lauko reklamoms, gatvių pavadinimams, namų numeriams ir pan. Raidės turi paruoštus tvirtinimo taškus ir 50 cm laidą pajungimui, montavimas lauke nesudėtingas ir greitas.

„Click“ tipo raidžių galimi dydžiai (raidės aukštis): 75 / 125 / 175 mm

„Slide“ tipo raidžių galimi dydžiai (raidės aukštis): 100 / 150 / 200 mm

„abcMix“ LED raidžių, skirtų naudoti  lauke, galimi dydžiai (raidės aukštis): 100 / 175 mm.

„abcMix“ LED šviečiančios raidės – tai naujiena reklamos pramonėje, aukščiausios kokybės alternatyva įprastoms šviečiančioms raidėms. Naudodami „abcMix“ raides sutaupysite laiko ir pinigų. Elegantiška, universali atskirų „abcMix“ raidžių sistema suteikia galimybę lengvai surinkti pageidaujamus žodžius ar individualią reklaminę žinutę ir greitai be didelių pastangų juos keisti.

3-jų dydžių, standartinio šrifto, laisvai komponuojamos, greitai surenkamos LED šviečiančios raidės

REKLAMINIAI RĖMELIAI

Perduoti informaciją, vizualiai patraukliai pateikti savo reklaminę žinutę ir būti pastebėtam potencialių klientų yra bet kokio sėkmingo verslo tikslas. Anoduotų aliuminio profilių reklaminiai rėmeliai – praktiškas pasirinkimas reklamuoti įmonę, prekes, pateikti informaciją apie prekių kainas ir akcijas. Lengvi, elegantiški, modernios išvaizdos rėmeliai tinka bet kokiam verslui, jie papuošia parduotuvės vitrinas ir stilingai dekoruoja biuro interjerą. Siūlome standartinių formatų plakatams skirtus magnetinius bei CLICK sistemos rėmelius, vienpusius ir dvipusius, nešviečiančius ir šviečiančius. Rėmeliai tiekiami kartu su apsauginiu antirefleksiniu plastiku, apsaugančiu reklaminį plakatą nuo dulkių, drėgmės ar išblukimo. Galimi rėmelių variantai skirti tiek vidaus, tiek lauko sąlygoms.

•  Šviečiantys ir nešviečiantys  •  Vienpusiai ir dvipusiai  •  Magnetiniai ir CLICK sistemos rėmeliai  •

Aliuminio rėmelis, šviečiantis, magnetinis, 20x15 mm rėmelis
Category:
REKLAMINIAI RĖMELIAI
Šviečiantis | Nešviečiantis:
Šviečiantis
Vienpusis | Dvipusis:
Vienpusis, Dvipusis
Galimi dydžiai:
A4 (210x297), A3 (297x420), A2 (420x594), A1 (594x841), B1 (700x1000), A0 (841x1189)
Description
  • Stilingas, šiuolaikiško dizaino, labai plonas ir elegantiškas aliuminio LED šviečiantis rėmelis reklaminiams plakatams su magnetu pritraukiamu priekiniu stiklu.

  • Rėmelio plotis priekyje: 20 mm, rėmelio gylis: 15 mm

  • Galimos spalvos: juoda, sidabrinė (anoduoto aliuminio).

  • Troselių rinkinys pakabinimui užsakomas atskirai.

  • Galimi rėmelių variantai ir vienpusiai ir dvipusiai.

  • Yra galimybė užsakyti nestandartinių dydžių rėmelius.

 

Sudomino? Spauskite „Pasiteirauti“ ir klauskite apie šią prekę

Magnetiniai šviečiantys aliuminio rėmeliai

PASTATOMI STENDAI

•  Pastatomi reklaminiai lauko stendai •  RollUp reklaminiai stendai  •  Brošiūrų stovai  •  Degustaciniai staliukai  •

Dvipusiai, lauke arba viduje naudojami pastatomi stendai visada bus pastebėti praeivių - aiškiai matoma ir ryški reklama patrauks Jūsų būsimų klientų dėmesį. Atlenkiami CLICK sistemos plakatų rėmeliai leis lengvai įdėti ir pakeisti plakatus su Jūsų reklama. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugos plakatą nuo įbrėžimų.

Elegantiško dizaino, patogiame krepšyje lengvai transportuojami ir greitai pastatomi Roll Up reklaminiai stendai puikus pasirinkimas jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai įvairių renginių, parodų, konferencijų metu.

Brošiūrų stovai ir degustaciniai staliukai - tai dar kelios priemonės skirtos solidžiai ir stilingai reprezentuoti Jūsų verslą, prekės ženklą ar konkretų produktą.

INFORMACINĖS SISTEMOS

•  Kabinetų lentelės  •  Nuorodos  •  Informacinės iškabos  •  Informacinių sistemų profiliai  •

Aukštos kokybės anoduoto aliuminio profilių sistemos suteikia galimybę kurti įvairiausių tipų informacines nuorodų lenteles bei iškabas. Jos plačiai naudojamos informacinių lentų, kabinetų identifikavimo lentelių, nuorodų, eismo tvarkaraščių gamybai. Stilingos ir šiuolaikiškos lentelės papuoš bet kurį įstaigos ar organizacijos: biuro, poliklinikos, viešbučio, autobusų ar geležinkelio stoties interjerą.

DIZAINAS
MAKETAVIMAS
REKLAMOS PROJEKTAVIMAS

Greitai ir kokybiškai sukursime reklamos maketus jūsų pasirinktoms reklamos priemonėms

Kontaktai

Vardas  
El. paštas  
Užklausimas  

Adresas:

Žemoji g. 31, Garliava,

LT-53255 Kauno r.,

Lietuva

Mob. +370 687 96479

El. paštas: tinka@dizainodoze.lt

Rekvizitai:

UAB „Dizaino dozė”

Įmonės kodas: 302251680

PVM kodas: LT100005389415

A./s. Nr.LT137044060006590432

AB SEB bankas / kodas 70440