Prekių užsakymas

 

Sudomino prekė? Surašykite savo pageidavimus: dydis, spalva, reikalingas kiekis ir kt. ir spauskite "Pateikti užklausą". Mes Jums atsakysime per 1 darbo dieną, operatyviai suderinsime užsakymo detales ir Jums el. paštu bus atsiųsta išankstinė sąskaita faktūra. Atlikite pavedimą per banką pagal išrašytą išankstinę sąskaitą faktūrą. Tik gavus pavedimą užsakymas laikomas patvirtintu ir pradedamas vykdyti.

 

 

 

Atsiskaitymas

 

Pavedimu per banką pagal išrašytą išankstinę sąskaitą faktūrą. Tik gavus pavedimą užsakymas laikomas patvirtintu ir pradedamas vykdyti.

 

 

 

Prekių pristatymas

 

Jei prekių nėra sandėlyje, prekės pristatomos per 20 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo.

Prekių pristatymo paslauga yra mokama, kurios kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio bei tūrio. Tiksli pristatymo kaina yra pateikiama užsakymo pildymo metu.

Pristatymo kaina yra skaičiuojama siuntai, nepriklausomai nuo to, kiek pakuočių ją sudaro. Todėl rekomenduojame grupuoti norimas užsakyti prekes į vieną užsakymą. Atskiriems užsakymams pristatymo kaina yra skaičiuojama atskirai.

Priklausomai nuo prekių matmenų, yra taikomi šie prekių pristatymo įkainiai:

        •    iki 1,0 m - 6 EUR;

        •    nuo 1,0 iki 2 m - 21 EUR;

        •    virš 2 m - 30 EUR.

Užsakymai yra pristatomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

 

 

 

Prekių grąžinimas

 

Įsigytų prekių prekesreklamai.lt e-parduotuvėje grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšių priemones, taisyklių patvirtinimo“ ir 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymuNr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Prekių grąžinimo išlaidas apmoka prekės Pirkėjas.

Prekes, kurių pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija Pardavėjas pakeičia arba priima atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos. Nepatikusias prekes Pirkėjas grąžina savo transportu arba apmoka grąžinimo išlaidas. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, Pardavėjas arba jo atstovas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Pardavėjas gali atsisakyti priimti prekę, jei prekės pakuotė buvo specialiai įplėšta, sulaužyta ar kitaip sugadinta ir praradusi prekinę išvaizdą. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, t.y. buvo brokuota, Pirkėjas įsipareigoja apie tai informuoti Pardavėją per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo. Vėliau Pardavėjas turi teisę nepriimti pretenzijų susijusių su prekės kokybe. Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pristatymą sumokėtus pinigus per 30 dienų nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Taip pat Pirkėjas turi pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą.

Pardavėjui atsisakius priimti grąžintas prekes, Pirkėjas privalo pasiimti prekes savo sąskaita per 14 darbo dienų. Vėliau laikoma, kad Pirkėjas atsisako grąžintų prekių dėl savo kaltės ir jokių piniginių pretenzijų neturi. Tokiu atveju Pirkėjui pinigai už prekes nėra grąžinami.

Prekės, kurios yra modifikuojamos (pvz. pjaunamos) pagal kliento pageidavimą, negali būti grąžinamos.

Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimu ir pardavimu tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.