•  Roll Up reklaminiai stendai  •  Pastatomi reklaminiai vidaus ir lauko stendai  •

Elegantiško dizaino, patogiame krepšyje lengvai transportuojami ir greitai pastatomi Roll Up reklaminiai stendai puikus pasirinkimas jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklo reklamai įvairių renginių, parodų, konferencijų metu. Dvipusiai, lauke arba viduje naudojami pastatomi stendai visada bus pastebėti praeivių - aiškiai matoma ir ryški reklama patrauks Jūsų būsimų klientų dėmesį. Atlenkiami CLICK sistemos plakatų rėmeliai leis lengvai įdėti ir pakeisti plakatus su Jūsų reklama. Komplekte esantis skaidrus apsauginis plastikas apsaugos plakatą nuo įbrėžimų.

<> Molbertas
Kategorija:
PASTATOMI STENDAI
Skirtas naudoti:
viduje
Vaizdas:
vienpusis
Galimi dydžiai:
59x1700 cm
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Aprašymas

Labai stabilus, bet lengvos konstrukcijos medinis molbertas. Gaminys yra itin aukštos kokybės, kiekviena jo detalė pagaminta iš vieno buko medienos gabalo.

 

Apatinė lentyna ir viršuje esanti rankena garantuoja, kad rėmas ar lenta bus laikomi labai tvirtai. Dėl plataus reguliavimo diapazono galima demonstruoti įvairių dydžių paveikslus. Molbertas greitai ir paprastai sulankstomas, todėl jį patogu laikyti ir transportuoti.

 

Šis gaminys – idealus sprendimas asmenims, ieškantiems klasikinės elegantiškos eksponavimo priemonės parduotuvei, galerijai ar restoranui.

 

Molbertą reikės surinkti savarankiškai. Surinkimo instrukciją rasite kiekvienoje pakuotėje.

 

Galimos spalvos: natūrali medžio, ruda, balta, juoda.

 

Sudomino? Klauskite apie šią prekę ir pateikite užklausą.